Ortopedija ir traumatologija

Pažangi veterinarinė ortopedija Kaune. Taikant profesionalius gydymo metodus mūsų veterinarijos klinikoje yra atliekamos visos ortopedinės procedūros mažų ir didelių veislių gyvūnams: nuo nago lūžio iki kaulų deformacijų gydymo. Medicinos šaka – veterinarinė traumatologija tiria ir gydo gyvūnų kaulų, kremzlių, sąnarių, sausgyslių, raiščių, raumenų ligas, traumas bei kitas patologijas.

Taikant novatoriškus gydymo metodus, klinikoje yra atliekami visi reikalingi ortopediniai bei rentgenologiniai tyrimai gyvūnams, suteikiantys galimybę atlikti itin tikslias diagnozes ir sudaryti individualų gydymo planą.

Mūsų profesionalų atliekama veterinarinė ortopedija yra ypatingai svarbi tiek gyvūnų, tiek juos besąlygiškai mylinčių šeimininkų gerovei, gyvenimo kokybei.

Augintinio mobilumo problemos yra tos, kurios gali apriboti gyvūno galimybes mėgautis gyvenimu ir kasdienybe, todėl atsiradusius net ir trumpalaikiams bei sunkiai pastebimiems šlubavimams, svarbu pasirodyti specialistams ir spręsti atsiradusias problemas – uždelsus, tai gali padaryti negrįžtamus pokyčius.

Dažniausiai pasireiškiančios ortopedinės problemos mažų veislių gyvūnams:

  • Trauminiai kaulų lūžiai
  • Medialinis girnelės išnirimas
  • Kranialinio kryžminio raiščio trūkimas
  • Kaulų deformacija

Dažniausia pasireiškiančios ortopedinės problemos didelių veislių šunims:

  • Kranialinio kryžminio raiščio trūkimas
  • Klubo sąnario displazija
  • Alkūnės sąnario displaziniai pakitimai
  • Peties sąnario osteochondritas

Esame viena iš dviejų klinikų Lietuvoje, kuri gydo kranialinio kryžminio raiščio trūkimą tiesinant blauzdikaulio sąnarinį paviršių (TPLO), taip pašalinant pagrindinę raiščio trūkimo priežastį (per didelę apkrovą).

Karolis Vainalavičius
Klinikos vadovas

Traumatologijos ir ortopedijos srityje dirbantis klinikos vadovas ir veterinarijos gydytojas Karolis Vainalavičius nuolat tobulinantis žinias šioje srityje, suteiks visas būtinas konsultacijas, padės diagnozuoti Jūsų augintinio traumatologinį ar ortopedinį susirgimą bei jį išgydyti.