Echoskopija

  • Leidžia realiu laiku diagnozuoti medicininę problemą
  • Daugeliui gyvūnų nereikalinga anestezija
  • Mažai streso augintiniams

Pažangi veterinarinė echoskopija Kaune leidžia greitai, neskausmingai ir be papildomo streso gyvūnui diagnozuoti vidaus organų būklę, nustatyti patologijas ar ligas, taip pat, stebėti reprodukcinę sistemą, nėštumą bei įvairius kūno audinius.

Ultragarsinė diagnostika – gyvūnų tyrimas ultragarsu yra vienas dažniausiai atliekamų tyrimų. Jis yra neinvazyvus, neskausmingas ir labai informatyvus. Gyvūnų tyrimas ultragarsu yra taikomas, tiriant virškinimo, širdies, šlapimo, endokrininės, lytinių organų sistemas, taip pat, stebint patelės vaikingumą. Įprastai, tyrimui sedacija (laikinas užmigdymas su nejautra) nėra reikalinga, nebent gyvūnas yra agresyvus ar patiria didelį stresą.

Ultragarsinį tyrimą galima atlikti ir dėl profilaktikos, ypač vyresnio amžiaus augintiniams. Vos vieną kartą per metus atliekama veterinarinė echoskopija gali padėti laiku nustatyti besiformuojančias vidaus organų patologijas, vėžinius susirgimus.

Tyrimas atliekamas gyvūnui gulint arba stovint, nuo tiriamos zonos yra nukerpami plaukai.

Julija Surpina
Veterinarijos gydytoja

Radiologijos srityje dirbanti veterinarijos gydytoja Julija Surpina atliks išsamią echoskopiją ir padės diagnozuoti Jūsų augintinio susirgimus.